Zielone szkoły

Podana cena wycieczki obejmuje:

Opiekę pilota wycieczki oraz przewodnika miejskiego, transport autokarem, zakwaterowaniem, wyżywienie, ubezpieczenie NNW 10 000 PLN, pamiątkowe zdjęcia wysłane poprzez internet.

KRAKÓW – WIELICZKA – OJCOWSKI PARK NARODOWY

Spacer z przewodnikiem miejskim po najbardziej popularnych atrakcji Krakowa: Stare Miasto, Wawel oraz Kazimierz. Wizyta w Ojcowskim Parku Narodowym: Maczuga Herkulesa oraz Jaskinia Łokietka. Zwiedzanie jednej z najstarszych kopali soli w Polsce (do wyboru trasa turystyczna bądź górnicza).

ROZTOCZE

Zwiedzanie Starego Miasta w Lublinie oraz Zamościu. Wycieczka do Roztoczańskiego Parku Narodowego – wejście na Bukową Górę oraz Stawy Echa. Spacer w rezerwacie „Szumy nad Tanwią”.

PODLASIE

Zwiedzanie Stadniny Koni – jednej z najbardziej historycznych w Polsce. Wizyta w Białowieskim Parku Narodowym – rezerwat żubra oraz Szlak Dębów Królewskich. Zwiedzanie zabytkowej cerkwi w Hajnówce.

KRAKÓW i ENERYGLANDIA

Spacer z przewodnikiem miejskim po najbardziej popularnych atrakcji Krakowa: Stare Miasto, Wawel oraz Kazimierz. Całodniowy pobyt w największym parku rozrywki w Polsce.

KRAKÓW i OŚWIĘCIM

Spacer z przewodnikiem miejskim po najbardziej popularnych atrakcji Krakowa: Stare Miasto, Wawel oraz Kazimierz. Zwiedzanie były nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

WROCŁAW i okolice

Spacer z przewodnikiem Szlakiem Krasnali Wrocławskich oraz gram miejska. Wizyta w Hydropolis, ZOO, w tym słynne Afrykarium, pokaz fontann przy Hali Stulecia. Wejście na Górę Ślęże.

KOTLINA KŁODZKA

Zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń w Polsce – jaskinie Niedźwiedziej w Kletnie, a także wizyta w Twierdzy Kłodzko (trasa górna oraz dolna). Trasa turystyczna w kopalni złota w Złotym Stoku.

PIENINY

Piesza wędrówka z przewodnikiem górskim na Trzy Korony oraz spływ tratwami przełomem Dunajca, Wąwóz Homole oraz Dolina Białej Wody.

ZAKOPANE

Piesza wędrówka z przewodnikiem górskim na Trzy Korony oraz spływ tratwami przełomem Dunajca, Wąwóz Homole oraz Dolina Białej Wody.

KOTLINA KŁODZKA oraz PRAGA

Zwiedzanie z przewodnikiem miejskim stolicy Czech – Zamek Królewski, dzielnica Hradczany, dzielnica żydowska, katedra. Zwiedzanie jednej z najpiękniejszych jaskiń w Polsce – jaskinie Niedźwiedziej w Kletnie, a także wizyta w Twierdzy Kłodzko (trasa górna oraz dolna). Trasa turystyczna w kopalni złota w Złotym Stoku.

TRÓJMIASTO

Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej oraz Starego Miasta, spacer w gdyńskim porcie, molo w Sopocie. Wizyta w aquaparku w Redzie.

POMORZE

Zwiedzanie największego Zamku Krzyżackiego w Polsce, wpisanego na listę obiektów UNESCO – Malborku. Wizyta w Muzeum II Wojny Światowej oraz zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta.

SZLAK PIASTOWSKI

Zwiedzanie z przewodnikiem katedry w Gnieźnie. Wizyta w osadzie Biskupin – zwiedzanie oraz warsztaty. Przejazd kolejką wąskotorową połączona z odwiedzinami Muzeum w Wenecji.

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wizyta w Skansenie Wsi Kieleckiej – zwiedzanie oraz warsztaty. Wejście na Święty Krzyż, trasa Szklana Huta – Nowa Słupia. Zwiedzanie Muzeum Zabawek w Kielcach.

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

Spacer malowniczą trasą Bobolice – Mirów, zwiedzanie Zamku Orlich Gniazd w Ogrodzieńcu, zajęcia w terenie – wspinaczka pod okiem ratowników GOPRu w Rezerwacie Zborów.

Shopping Cart
Scroll to Top