Animacje

Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla dzieci, aby ich czas wolny był pełen atrakcji a zarazem ciekawych doznań – nasi animatorzy są w gotowości, aby sprostać temu wyzwaniu! Uśmiech na twarzach uczestników i dobra zabawa są gwarantowane!

Sprawimy radość dzieciom podczas:

  • imprezy urodzinowej
  • komunii bądź chrzcin
  • wesela
  • balu karnawałowego
  • dnia dziecka

A także wszelkie inne imprezy okolicznościowe!

Mamy również świetne miejsce w centrum Grodziska Mazowieckiego – sala 200m2, gdzie można bezpiecznie się wyszaleć (więcej szczegółów poniżej).

Scenariusz imprezy dostosujemy do zainteresowań, umiejętności, marzeń ale przede wszystkim wieku Twojego dziecka i jego gości. 

Co możemy zaoferować?

Poniżej przedstawiamy nasze pakiety urodzinowe, które są elastyczne – możemy je dostosować do Państwa potrzeb i wymagań jubilata/jubilatki. Każdy pakiet trwa 2 godziny i jest prowadzony przez 2 animatorów.

Pakiet sportowy

Impreza na sportowo to wydarzenie pełne ruchu i zabawy, podczas którego uczestnicy mają okazję do współpracy i działania w drużynie oraz do poczucia nutki rywalizacji.

Pakiet kreatywny

To zajęcia mocno manualne i artystyczne, pobudzające wyobraźnię uczestników i rozwijające zdolności „małej motoryki”.

Pakiet taneczny

Nauka układu tanecznego oraz zabawy z muzyką oraz przyrządami, jak np. szarfy, hoola-hoop i inne.

Pakiet balowy

Nauka savoie vivre, tworzenie biżuterii z koralików, dyskoteka, bańki mydlane.

Pakiet MIX

Czyli wszystko po trochu! Na sportowo, malowanie buziek, chusta KLANZA, bańki, tatuaże oraz muzyka!

CENA każdego pakietu to 800 zł.

Cena obejmuje usługę dwóch animatorów wraz ze sprzętem animacyjnym i sportowym oraz akcesoriami do zabawy. Maksymalna ilość dzieci to 20 osób. Istnieje możliwość większej grupy po wcześniejszym ustaleniu. Kwota zawiera dojazd w odległości do 30 km od Grodziska Mazowieckiego. W większych odległościach kwota za dojazd jest ustalana indywidualnie.

ORGANIZACJA IMPREZY
w ASW Królewska 59a w Grodzisku Mazowieckim.

Do dyspozycji jest przestrzeń wyłożona matą do sztuk walk o powierzchni 200m2, szatnie, toaleta, kawa oraz herbata, filtrowana woda. Maksymalna ilość dzieci to 20 osób. Istnieje możliwość większej grupy po wcześniejszym ustaleniu, a także możliwość dłuższego wynajmu sali – np. 4 godziny bądź więcej. Czas trwania 3 godziny, w tym 2 godziny zajęć z animatorami.

CENA to 1000 zł.

Za dodatkową opłatą: sprzątanie po imprezie – 200 zł, poczęstunek – ok 600 zł (w zależności od ilości osób), dekoracje – 200 zł.

Shopping Cart
Scroll to Top