Warszawa

Podana cena wycieczki obejmuje:

Opiekę pilota wycieczki oraz przewodnika miejskiego, transport autokarem, pamiątkowe zdjęcia wysłane poprzez internet.

STADION NARODOWY / LEGIA WARSZAWA oraz LEGENDY WARSZAWSKIE

Koszt wycieczki: od 80 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

Wycieczka ta obejmuje wejście i zwiedzanie z przewodnikiem Stadionu Narodowego w Warszawie. W drugiej części wybierzemy się na Stare Miasto, aby razem z przewodnikiem poznać zakątki najstarszej części stolicy, poznać najsłynniejsze legendy warszawskie takie jak: Syrenka Warszawska czy Bazyliszek.

LEGENDY WARSZAWSKIE oraz MANUFAKTURA CUKIERKÓW

Koszt wycieczki: od 84 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

Coś edukacyjnego oraz słodkiego! Idealna wycieczka dla klas 1-3, podczas której poznamy najsławniejsze legendy warszawskie (spacer po Starym Mieście wraz z przewodnikiem Plac Zamkowy, pomnik Małego Powstańca, Pomnik Syrenki, przejście murami obronnymi), a także poznamy jak wygląda ręczne wytwarzanie cukierków.

SZLAK ŻYDOWSKI W WARSZAWIE

Koszt wycieczki: od 74 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

W ramach tej wycieczki zwiedzamy wraz z przewodnikiem Muzeum Historii Żydów Polskich oraz wybieramy się na pieszą wędrówkę po byłym terenie getta warszawskiego (fragment muru, ulica Waliców, Złota, Chłodna, trasa Walki i Męczeństwa oraz Umschlagplatz,). Istnieje możliwość wybrania się do Domu Sierot Janusza Korczaka (+5 zł do ceny wycieczki od osoby).

MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO oraz POWĄZKI WOJSKOWE

Koszt wycieczki: od 74 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

W programie: zwiedzanie z przewodnikiem wystawy stałej, gra miejska na Rynku Starego Miasta wprowadzająca w informacje dotyczące życia dawnej Warszawy.  

                                           

WARSZAWA CHOPINA

Koszt wycieczki: od 64 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

Wizyta oraz zwiedzanie Muzeum Fryderyka Chopina na Tamka w Warszawie (temat zwiedzania do wyboru) oraz spacer z przewodnikiem szlakiem „ławek chopinowskich” wraz z przybliżeniem postaci oraz miejsc związanych z najsłynniejszym polskim kompozytorem.

CENTRUM NAUKI KOPERNIK oraz PLANETARIUM

Koszt wycieczki: od 88 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

W programie: wizyta w interaktywnym centrum, zwiedzanie wystawy stałej m.in. Teatr Napięć, Teatr Robotyczny i wiele innych, a także seans w Planetarium dostosowany do wieku uczestników.

SEJM / SENAT oraz CENTRUM PIENIĄDZA NBP

Koszt wycieczki: od 88 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

W programie: zwiedzanie z przewodnikiem sejmowym pomieszczeń w Sejmie bądź w Senacie (w zależności od dostępności),  warsztaty w Centrum Pieniądza – warsztaty odbywają się w oddzielonej od wystawy CP NBP przestrzeni edukacyjnej, z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych pomocy dydaktycznych.

STUDIO MINIATUR FILMOWYCH oraz OGRODY WILANOWSKIE

Koszt wycieczki: od 88 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

Zapoznanie z fazami produkcji filmu animowanego oraz nawiązanie do faz produkcji filmów fabularnych. Każdy z omawianych etapów produkcji jest bogato ilustrowany materiałami plastycznymi z filmów realizowanych w SMF. Dla odważnych do odegrania scenka przed profesjonalna kamerą. Każdy z uczestników wycieczki otrzyma na pamiątkę celuloid z bohaterem filmu animowanego. Na koniec wizyta w Ogrodach Rezydencji Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

REJS STATKIEM PO WIŚLE oraz STARE MIASTO

Koszt wycieczki: od 84 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

W programie: rejs po Wiśle z historycznym komentarzem przewodnika, zwiedzanie Starego Miasta (Plac Zamkowy, pomnik Małego Powstańca, Syrenki, przejście murami obronnymi, legendy warszawskie) bądź legendy warszawskie.

ŚLADAMI NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Koszt wycieczki: od 64 zł / osoba (przy udziale min. 45 osób + 3 op.)

Zwiedzanie podziemi Belwederu – Muzeum Krzyża Virtutti Militari oraz pomieszczeń związanych z postacią Marszałka Józefa Piłsudskiego. Spacer po Łazienkach Królewskich z przewodnikiem warszawskim, wizyta na Grobie Nieznanego Żołnierza – Plac Józefa Piłsudskiego.

Shopping Cart
Scroll to Top