O nas

Firma Łowca Przygód powstała w 2013 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie czasu wolnego w sposób ciekawy, a zarazem pełen nowych przeżyć, które pozwolą doświadczyć wspaniałych emocji związanych z odkrywaniem świata!

Łowca Przygód pragnie inspirować innych do poznawania nowych miejsc i przeżywania nowych doznań oraz pokazać odbiorcom, iż podróż i przygoda może być świetną zabawą i dawać wiele radości. Naszą misją jest stwarzanie możliwości rozwoju poprzez zabawę oraz zwiedzanie świata. Pragniemy obalić mit, że wszystko co nowe – należy się bać, wręcz przeciwnie! Wszystko co nowe jest ciekawe, inspirujące i uczy nas wielu bezcennych umiejętności, które przydają się nam na różnych etapach życia.

Co możemy zaoferować?

Z nami możesz wybrać się na krótką oraz długą wycieczkę szkolną, bądź zaprosić do siebie na animacje, abyśmy zadbali o czas wolny i wszelakie atrakcje podczas różnych imprez, jak urodziny dziecka bądź inne okolicznościowe imprezy. Również my mamy świetne miejsce w centrum Grodziska Mazowieckiego – sala 200m2 gdzie można bezpiecznie się wyszaleć. Także organizujemy obozy letnie i zimowe, aby wspólnie odkrywać świat, który jest pełen niezwykłych doświadczeń. Dodatkowo możesz zakupić u nas produkty, które wesprą umiejętności sensoryczne oraz kreatywność Twojego dziecka. Jest to też świetna alternatywa na spędzanie wspólnego czasu oraz budowanie trwałych i pozytywnych relacji z dzieckiem.

Nasze atuty to:

Z nami odkryjesz świat pełen ciekawych przygód!

1
lat doświadczenia
1 +
odwiedzonych krajów
wycieczek
zadowolonych klientów
Shopping Cart
Scroll to Top